Від баби чула часто "сидиш, як в сливах". Вона так казала, коли я сиділа і шось собі думала, замість того, шоб робить. А я шо, я сливи люблю. А сидіти на копиці слив, чвиркати соком та маламурити одна за одною, шоб тільки кісточки відлітали - хіба не щастя? Ото я й думала, шо "сидіти в сливах" - це замріяно лопати вкусні фрукти і ні про шо не думати. Це вже зараз мені мої діти сказали, шо воно геть не те означає. Але мені всі кози в золоті. Пошила спідницю саме для того, шоб приятно сидіть в сливах, як я то собі всю жизнь думала, а не оці ваші видумки.
Фіолетова спідниця традиційного крою з вибійкою. По нижньому краю вибійка з рушника, який ми побачили під час експедиції у Світловодський район. Більше цікавого з експедицій Світловодщиною - тут
| Оздоблення |
Вибійка |
| Матеріал |
Костюмна тканина: 40% віскоза, 60% поліестер |
| Сезон |
Літо; Тепла осінь/весна |
| Довжина, см |
77 |